• Darmowa dostawa
  • 30 dni na zwrot
opony-pro.pl
Opona Uniroyal RainExpert 3

Uniroyal RainExpert 3

Opona letnia
cena od 285 zł/szt.
3 rozmiary w ofercie, felgi 13"
Opór toczenia: D
Hamowanie na mokrym: B
Hałas: 70 dB

Rozmiary Uniroyal RainExpert 3 w ofercie

Opis opony Uniroyal RainExpert 3

Uniroyal RainExpert 3 to opona letnia do samochodów osobowych marki Uniroyal – producenta ze średniej półki cenowej. Opona letnia na sezon, w którym temperatura utrzymuje się powyżej +7°C – po suchej i mokrej nawierzchni.

W naszej ofercie Uniroyal RainExpert 3 jest dostępna w 3 rozmiarach na felgi 13". Rozmiar, indeks nośności i prędkości dobierz zgodnie z dowodem rejestracyjnym lub instrukcją pojazdu.

Etykieta UE (w zależności od rozmiaru): opór toczenia (wpływ na zużycie paliwa) klasy D, przyczepność na mokrej nawierzchni klasy B, hałas zewnętrzny 70 dB. Klasa A oznacza najlepszy wynik; pełne dane dla wybranego rozmiaru znajdziesz w zakładce „Etykieta EU”.

W ofercie modelu znajdziesz:

  • indeksy nośności od 75 do 80 (maks. 450 kg na oponę) oraz indeksy prędkości T

Opony kupujesz z darmową dostawą i 30 dniami na zwrot.

Najczęstsze pytania o Uniroyal RainExpert 3

Ile kosztuje opona Uniroyal RainExpert 3?

W naszej ofercie Uniroyal RainExpert 3 kosztuje od 285 zł za sztukę (do 363 zł zależnie od rozmiaru). Dostawa jest darmowa, a na zwrot masz 30 dni.

W jakich rozmiarach jest dostępna opona Uniroyal RainExpert 3?

Mamy ją w 3 rozmiarach na felgi 13". Pełna lista z cenami jest powyżej.

Jaki to rodzaj opony?

Uniroyal RainExpert 3 to opona letnia – na sezon, w którym temperatura utrzymuje się powyżej +7°C.

Jak Uniroyal RainExpert 3 wypada na etykiecie UE?

Przyczepność na mokrej nawierzchni: klasa B, opór toczenia: klasa D, hałas: 70 dB – zależnie od rozmiaru.