• Darmowa dostawa
  • 30 dni na zwrot
opony-pro.pl
Opona Pirelli Scorpion MX eXTra X

Pirelli Scorpion MX eXTra X

cena od 254 zł/szt.
2 rozmiary w ofercie, felgi 19", 21"

Rozmiary Pirelli Scorpion MX eXTra X w ofercie

Opis opony Pirelli Scorpion MX eXTra X

Pirelli Scorpion MX eXTra X to opona do motocykli marki Pirelli – producenta z segmentu premium.

W naszej ofercie Pirelli Scorpion MX eXTra X jest dostępna w 2 rozmiarach na felgi od 19" do 21". Rozmiar, indeks nośności i prędkości dobierz zgodnie z dowodem rejestracyjnym lub instrukcją pojazdu.

W ofercie modelu znajdziesz:

  • indeksy nośności od 51 do 62 (maks. 265 kg na oponę) oraz indeksy prędkości M

Opony kupujesz z gwarancją producenta (7 lat), darmową dostawą i 30 dniami na zwrot.

Najczęstsze pytania o Pirelli Scorpion MX eXTra X

Ile kosztuje opona Pirelli Scorpion MX eXTra X?

W naszej ofercie Pirelli Scorpion MX eXTra X kosztuje od 254 zł za sztukę (do 336 zł zależnie od rozmiaru). Dostawa jest darmowa, a na zwrot masz 30 dni.

W jakich rozmiarach jest dostępna opona Pirelli Scorpion MX eXTra X?

Mamy ją w 2 rozmiarach na felgi 19", 21". Pełna lista z cenami jest powyżej.