• Darmowa dostawa
  • 30 dni na zwrot
opony-pro.pl
Opona Bridgestone Exedra Max R

Bridgestone Exedra Max R

cena od 576 zł/szt.
6 rozmiarów w ofercie, felgi 15", 16"

Rozmiary Bridgestone Exedra Max R w ofercie

Opis opony Bridgestone Exedra Max R

Bridgestone Exedra Max R to opona do motocykli marki Bridgestone – producenta z segmentu premium.

W naszej ofercie Bridgestone Exedra Max R jest dostępna w 6 rozmiarach na felgi od 15" do 16". Rozmiar, indeks nośności i prędkości dobierz zgodnie z dowodem rejestracyjnym lub instrukcją pojazdu.

W ofercie modelu znajdziesz:

  • indeksy nośności od 70 do 77 (maks. 412 kg na oponę) oraz indeksy prędkości H, V

Opony kupujesz z darmową dostawą i 30 dniami na zwrot.

Najczęstsze pytania o Bridgestone Exedra Max R

Ile kosztuje opona Bridgestone Exedra Max R?

W naszej ofercie Bridgestone Exedra Max R kosztuje od 576 zł za sztukę (do 887 zł zależnie od rozmiaru). Dostawa jest darmowa, a na zwrot masz 30 dni.

W jakich rozmiarach jest dostępna opona Bridgestone Exedra Max R?

Mamy ją w 6 rozmiarach na felgi 15", 16". Pełna lista z cenami jest powyżej.